Aktualności
2017-04-26
"Sukcesja w firmie"

Regionalna Izba Gospodarcza w Sieradzu, Centrum Innowacji Biznesowej oraz Fundacja Otwarte Forum serdecznie zapraszają na spotkanie dla przedsiębiorców na temat „Sukcesja w firmie”.  Spotkanie organizowane jest w ramach ogólnopolskiej akcji społecznej „Napisz Testament”.

Spotkanie adresowane jest przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy prowadzą firmy rodzinne. To właśnie przed nimi stoi zadanie przygotowania i przeprowadzenia sukcesji w firmie. Spotkanie pozwoli na poznanie sposobu diagnozowania gotowości sukcesyjnej swojej firmy oraz określenie tych zagadnień, w obrębie których powinni podjąć przygotowania sukcesyjne.

 

Spotkanie odbędzie się 11 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 15.00 w siedzibie Regionalnej Izby Gospodarczej w Sieradzu przy ul. Pułaskiego 5.

 

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 04.05.2017 na adres mailowy: rig@nasze.pl lub telefonicznie 504 164 223.

 

Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odwołania spotkania w podanym terminie, jeżeli nie zgłosi się dostateczna liczba chętnych.

 


Tylko dla członków RIG
Login:Hasło:

zapamiętaj mnie
Zapomniane hasło?Zgubiony login?
Newsletter
Dopisz swojego maila do newslettera!
Otrzymasz świeże informacje o wydarzeniach, spotkaniach i szkoleniach.

Dołącz do nas!
Sprawdź co zyskujesz dołączając do nas!
Realizowane projekty

Regionalny Ośrodek EFS

Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP

Copyright © 2018 Regionalna Izba Gospodarcza Sieradz