Aktualności
2017-02-28
Targi w Genewie promujące innowacyjne rozwiązania

http://lodzkie.pl/zagranica/lodzkie-genevainventions-2017-targi

Zaprezentuj swój wynalazek na Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości, Nowoczesnej Techniki i Wyrobów GENEVA INVENTIONS w dniach 29 marca – 2 kwietnia 2017 r. w Genewie, w Szwajcarii.

Jest to największa i najbardziej prestiżowa wystawa wynalazków w Europie. Na powierzchni 8900 m2 swoje wynalazki prezentuje co roku około 700 wystawców z ponad 40 krajów, którzy łącznie prezentują ponad 1000 innowacyjnych rozwiązań. Wystawę odwiedza blisko 60 tys. zwiedzających, wśród których znajduje się wielu przedstawicieli biznesu i firm przemysłowych. Wydarzenie również tradycyjnie odbywa się pod patronatem Światowej Organizacji Własności Intelektualnej (WIPO), Rządu Szwajcarii i władz miasta Genewy. Wystawa Geneva Inventions, stanowi jedyne w swoim rodzaju forum wymiany pomysłów i doświadczeń pomiędzy wynalazcami, przemysłem i światem biznesu. Corocznie, wartość kontraktów zawieranych przez osoby, które prezentują swoje rozwiązania na tej wystawie przekracza 50 milionów euro. Oprócz możliwości nawiązania cennych kontaktów lub podpisania umowy o komercjalizacji swojego rozwiązania, każda prezentowana innowacja podlega ocenie przez międzynarodowe jury złożone z 85 ekspertów każdej z dziedzin. (źródło: www.polskiewynalazki.pl). Inżynieria, przemysł, informatyka, elektronika, architektura i budownictwo, medycyna, rolnictwo, transport, ochrona środowiska lub bezpieczeństwo – to tylko najpopularniejsze spośród wszystkich kategorii innowacji prezentowanych na wystawie Geneva Inventions.

KOSZTY UDZIAŁU W TARGACH: Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowę stoiska, wyposażenie stoiska oraz promocję pokrywa Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego. Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego są zobowiązane do pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania i transportu.

Uwaga! Z przedsiębiorcami, którzy zgłoszą swój udział w projekcie zostanie zorganizowane spotkanie. Spotkanie jest obowiązkowe. Przedsiębiorca, który nie weźmie udziału w spotkaniu zostanie wykluczony z projektu. Celem spotkania będzie wyposażenie przedsiębiorców w wiedzę i praktyczne narzędzia pozwalające na analizę i diagnozę ich potencjału wewnętrznego, zewnętrznego, określenie ich pozycji rynkowej oraz wsparcie w zakresie określenia celów strategicznych mających na celu wzrost konkurencyjności na rynku międzynarodowym w kontekście udziału w wydarzeniu. Po spotkaniu zostanie wybranych 5 przedsiębiorców, którzy wezmą udział w targach. Koszt udziału finansowany jest ze środków Funduszy Europejskich. 

Termin wydarzenia: 29 marca – 2 kwietnia 2017 r.
Termin zgłoszeń: do 6.03.2017 r.
Spotkanie z przedsiębiorcami: II połowa marca 2017 r.

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ

KONTAKT
Departament ds. Przedsiębiorczości Agata Sarzała agata.sarzala@lodzkie.pl tel. 42/ 291 98 47, fax. 42/ 291 98 41.


Tylko dla członków RIG
Login:Hasło:

zapamiętaj mnie
Zapomniane hasło?Zgubiony login?
Newsletter
Dopisz swojego maila do newslettera!
Otrzymasz świeże informacje o wydarzeniach, spotkaniach i szkoleniach.

Dołącz do nas!
Sprawdź co zyskujesz dołączając do nas!
Realizowane projekty

Regionalny Ośrodek EFS

Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP

Copyright © 2018 Regionalna Izba Gospodarcza Sieradz