Aktualności
2012-09-02
IV Piknik Europejski za nami!

Na Rynku można było się nie tylko dobrze pobawić za sprawą: Pchliego Targu, pokazu lalek, czy występów podopiecznych Zespołu Placówek Wychowania Pozaszkolnego w Sieradzu ale również pozyskać wiedzę na temat funduszy unijnych.

Piknik zwieńczył występ Moonlight Walk Jazz Quartet, czyli jazz w wykonaniu zespołu Bohdana Lizonia.

 

 



ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ Z PIKNIKU!
[kliknij, aby obejrzeć]

 

 

 

II Turniej Koszykówki Ulicznej w ramach IV Pikniku Europejskiego

Kategoria Open (Mężczyźni)

GRUPA A

1. SDZ Basket 3-0 30-14
2. SKYWAY 1-2 23-25
3. Tłuste Pączki 1-2 21-27
4. Klocki z Eurobiznesu 1-2 21-29

GRUPA B

1. Polna Północ 2-0 21-11
2. Grubasy 1-1 12-16
3. AXACOM 0-2 12-18

PÓŁFINAŁY:

SKYWAY – Polna Północ 11:2
SDZ Basket – Grubasy 10:2

O 3 MIEJSCE: Polna Północ – Grubasy 7:3

FINAŁ: ZDS Basket – SKYWAY 10:6

 

POLNA PÓŁNOC (Mateusz Tyliński, Michał Tyliński, Sebastian Krupa, Daniel Szczepanik)

SKYWAY (Mariusz Chojnowski, Witold Szymczak, Paweł Krawczyński, Kacper Dąbrowski)

TŁUSTE PĄCZKI (Marcin Kaźmierczak, Szymon Glondała, Michał Kapuściński)

SDZ BASKET (Maciej Winiarski, Dawid Żak, Paweł Jarzębowicz, Piotr Guzowski)

GRUBASY (Bartłomiej Łosicki, Adam Hałubiec, Patryk Kaźmierczak)

AXACOM (Ewa Łazuchiewicz, Marta Tobiasz, Hubert Nowaczyk, Tomasz Kłos)

KLOCKI Z EUROBIZNESU (Maciej Koperski, Sebastian Szymański, Kamil Trzciński)


Kategoria Open (Kobiety)

GRUPA A

1. Basket Koksy 2-0 20-14
2. Gwiazdy 1-1 20-10
3. Smerfetki 0-2 5-21

GRUPA B

1. Borowina 1-1 14-12
2. Jordan Team 1-1 18-18
3. EMMA 1-1 12-14

 

GRUPA FINAŁOWA

1. Basket Koksy 3-0 31-23
2. Gwiazdy 2-1 26-23
3. EMMA 0-3 19-27
4. Borowina 0-3 16-19


EMMA
(Martyna Kupis, Marta Tobiasz, Ewa Łazuchiewicz, Aneta Ubycha)

BOROWINA 1 (Aleksandra Skowron, Wiktoria Gruda, Oliwia Stasiak, Sylwia Owczarek)

BASKET KOKSY (Patrycja Dulas, Marcelina Krajewska, Wiktoria Świniarska)

SMERFETKI (Ewa Pietrzak, Zuzia Osyda, Monika Strachota)

GWIAZDY (Małgorzata Mazanowska, Dominika Parzybut, Magdalena Zborowska, Kinga Nowacka)

Kategoria GIMNAZJA I MŁODSI

Ponieważ w tej kategorii zgłosiła się tylko jedna drużyna, rywalizowała ona w grupie B kategorii open kobiet. Chłopcy nie grali jednak w grupie finałowej.

JORDAN TEAM (Marcin Kowalczyk, Jakub Jakubowski, Piotr Bukowski, Szymon Kaźmierczak, Piotr Pacyna)

 


Tylko dla członków RIG
Login:Hasło:

zapamiętaj mnie
Zapomniane hasło?Zgubiony login?
Newsletter
Dopisz swojego maila do newslettera!
Otrzymasz świeże informacje o wydarzeniach, spotkaniach i szkoleniach.

Dołącz do nas!
Sprawdź co zyskujesz dołączając do nas!
Realizowane projekty

Regionalny Ośrodek EFS

Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP

Copyright © 2017 Regionalna Izba Gospodarcza Sieradz