Aktualności
2011-06-03
Teatr Muzyczny w Łodzi

2 czerwca 2011 r. Regionalna Izba Gospodarcza w Sieradzu zorganizowała wyjazd do Teatru Muzycznego w Łodzi na koncert musicalowy "Broadway, Róg Północnej".

Koncert musicalowy „Broadway, Róg Północnej” - Ten gatunek angloamerykańskiej sztuki muzycznej jest niezwykle popularny od blisko osiemdziesięciu lat i ciągle podlega przeobrażeniom.
Każdy utwór w tym koncercie to mała teatralna forma, z podkreślającą nastrój scenografią, ruchem scenicznym lub tańcem. W koncercie wykonywane są przeboje musicalowych mistrzów, począwszy od Richarda Rodgersa i George`a Gershwina – przedstawicieli wielkiej amerykańskiej piątki, która stworzyła nową formę muzyczną, poprzez utwory najwybitniejszych jej przedstawicieli z lat późniejszych: Fredericka Loewego, Leonarda Bernsteina – gwiazd lat 1950., następnie utwory królujących w latach 1960. Johna Kandera, Jerry'ego Bocka i Michella Leigha oraz Andrew Lloyda Webbera – twórcy rock-opery, bo tak od jego debiutu na początku lat 70. XX wieku zaczęto nazywać nowe wcielenie musicalu.


Tylko dla członków RIG
Login:Hasło:

zapamiętaj mnie
Zapomniane hasło?Zgubiony login?
Newsletter
Dopisz swojego maila do newslettera!
Otrzymasz świeże informacje o wydarzeniach, spotkaniach i szkoleniach.

Dołącz do nas!
Sprawdź co zyskujesz dołączając do nas!
Realizowane projekty

Regionalny Ośrodek EFS

Przetestowanie i wdrożenie usługi pilotażowej w zakresie planowania i finansowania przedsięwzięć gospodarczych w MŚP

Copyright © 2018 Regionalna Izba Gospodarcza Sieradz